SOBOTNÍ BALÍČEK PRO ZDRAVÍ A KRÁSU

21.09.2019 10:00

Pokud hledáte změnu v životě, potom je tato sobota přímo pro Vás....

SOBOTNÍ BALÍČEK PRO ZDRAVÍ A KRÁSU

kdo by nechtěl být zdravý a krásný, mít dobré vztahy, napňující  práci, zdravé sebevědomí, být bohatý?  To tedy znamená zbavit se úzkostí, strachů, deprese, pocitu méněcenosti, obavy z nedostatku.
Jedno bez druhého není možné. Program této soboty je sestaven se záměrem společného působení na více úrovních, jsme připravení pracovat na tělesném i duševním rozvoji:

 

1. tělesná analýza přístrojem IN BODY (množství svalové tkáně, množství tuku v těle, celková hmotnost, viscerální (útrobní tuk), obvod pasu, boků, krku aj., celková voda v organismu, WHR index, BMI index, bazální metabolismus, proteiny a minerální látky)

2. konzultace s osobním trenérem o vhodném pohybu a  doporučený jídelníček

3. ACCESS BARS - technika jemných doteků hlavy, která Vám změní Vaše úhly pohledu na realitu Vašeho života a pomůže Vám zbavit se stresu, napětí, stavu vyhoření a navodí pocit klidu, rovnováhy a dá možnost volby při tvorbě vlastního života

4. ACCESS ENERGETIC FACELIFT - skvělý způsob, jak omladit svoje tělo a dopřát mu pocit radosti a lehkosti. Tato technika dokáže energeticky "dobít" baterky všem orgánům ve Vašem těle, které to v aktuálním čase potřebují nejvíce. Ukazuje volnost, radost a soulad s energií Vašeho těla. Jedná se o jemné techniky dotekem rukou, které obnovují přirozený tok energie v tělech, čímž umožňují tělu se regerovat a hojit. Ačkoliv jsou doteky realizovány především na obličeji, dekoltu a hlavě klienta, užívají si je všechny buňky těla a výsledky jsou vidět nejen pohledem na omlazené regenerované tělo/obličej, ale také pocitem vnitřních orgánů/emocí, které tělo vnímá.

 

SOBOTA  21.9.2019

ZAČÁTEK:

10,00hod - dopolední blok

14hod - odpolední blok

(délka trvání cca 3hod)

Kapacita max.  6osob

Přihlásit se můžete jenom na jeden z bloků

 

Cena:

1. úhrada předem 2.200,- Kč

2. úhrada na místě 2.400,- Kč

hradit lze v hotovosti nebo převodem na účet č. 2601444634/2010 VS č. mobilu

 

Info a rezervace: Lenka Schuldesová, mbl. 603174923, e-mail: schuldesova@seznam.cz

Kontakt

Lenka Schuldesová STUDIO JÓGY
Mírové náměstí 46, Bílina
I. patro
603174923 schuldesova@seznam.cz, lenka@jogaschuldes.cz